جستجو در سایت

TOP_PANEL
سه شنبه, 29 اسفند 1396
A+ R A-

Blue beam project

  • دسته: بیداری
  • منتشر شده در جمعه, 16 بهمن 1394 20:10
  • نوشته شده توسط میثم وزیری
  • بازدید: 1991

 

پروژه پرتو آبی چیست ؟

در این پروژه سعی میشود تا ادیان مختلف دنیارا کنار بزنند و با ابزارهای پیشرفته ی در دستشان سیاست های مدنظر خودشان را بر دنیا حاکم کنند.

برای این هدف چندین موانع بر سر راه این پروژه هست که به بررسی این موانع و روش برطرف کردنشان می پردازیم .

این مطالب در سال 1994 بوسیله روزنامه نگار کبکو و نظریه پرداز توطئه پرتو آبی یعنی سرژ موناست و بعدا در کتاب " پروژه ی آبی پرتو" (ناسا) منتشر شد  که منابع آنها نیز در انتهای عرایض قابل مشاهده است .

 

در مرحله اول مشکل اینجاست که مردم دین دار دنیا به دینشان معتقد هستند و به راحتی دست از دین خودشان بر نمیدارند . برای این کار ابتدا از طریق یک دین نو ظهور باید چندین پیش گویی را به تحقق برسانند تا مردم دنیا به حقانیت دین جدید پی ببرند و از دین خود دست بردارند. به عنوان مثال اگر پیشگویی نابودی دنیا در سال 2012 را بخاطر داشته باشید که از طریق بودایی ها و پیشگویی به نام نوسترآداموس کنترل میشد اما به دلایلی با شکست مواجه شد . اما چگونه قرار است پیشگویی ها اینبار به واقعیت برسند ؟

پروژه ای به نام " هارپ " که با کلیک بر روی این قسمت میتوانید فیلم ها و مقاله ی مربوط به آن را مطالعه بفرمایید ، وظیفه ی این تحقق هارا بر عهده دارد . از طریق این وسیله میتوان در هر جا که اراده کرد زلزله و طوفان و ... به وجود آورد و تحقق یک پیشگویی در مورد زلزله و طوفان و جنون مردم یک شهر و ... کرد .

خب پس تا حدی توانستند دین جدید خودشان را حاکم کنند . حالا نوبت به اجری فاز دوم از این برنامه میرسد ، یعنی اتحاد مردم دنیا به ریاست و مدیریت خودشان . از آنجایی که امریکایی ها علاقه ی زیادی به نشان دادن اهدافشان در فیلم های هالیوودی دارند این مرحله را به خوبی میشود در فیلم  " موج پنجم " مشاهده کرد . چه زمانی مردم دنیا با هر دین و نژادی با هم متحد میشوند ؟ بهترین وقت زمانی است که کره زمین از طرف متجاوزین بیگانه و فضایی مورد حمله قرار گیرد و آنگاه همه ی مردم زمین برای نابود نشدن کره زمین مجبور به اتحاد میشوند و برای مدیریت این ارتش جهانی چه کسی بهتر از آنهایی که توان دفاعی و حمله به این متجاوزان را از خودشان نشان داده اند و مردم شاهد پیروزی های آنها بر این متجاوزین بوده اند (منظور همان به وجود آورندگانشان است ) میباشد . پس در مرحله ی دوم با ایجاد نظم نوین جهانی و ریاست خود بر دنیا فاز دوم برنامه ی خود را عملی میکنند .

 

آماده سازی روانشناختی برای این مرحله با فیلم انجام شده است، " 2001: Odyssey Space ؛" سری بازي های Star Trek و "جنگ ستارگان"؛ همه اینها با تجاوزات فضایی و همپیمایی همه ملت ها برای مقابله با مهاجمان مقابله می کنند. آخرین فیلم "پارک ژوراسیک" با نظریه های تکامل ارتباط دارد و ادعا دارد خدا دروغ است.

 

 

مرحله بعدی  شامل یک نمایش فضایی غول پیکر است که در آن طرح های لیزر هولوگرافی سه بعدی در سراسر سیاره پخش می شود - و این جایی است که پروژه پرتو آبی واقعا روشن  می شود. در آسمان  شکل هر کدام از منجی ها را می سازند و در همه زبان ها صحبت خواهند کرد. در پایان این نمایش نور، منجی ها همه به یک خدا یعنی  ضد مسیح ادغام خواهند شد

در اصل، از آسمان به عنوان یک صفحه نمایش فیلم (در لایه سدیم در حدود 60 مایلی) استفاده می شود، ماهواره های تولید کننده لیزر مبتنی بر فضا، تصاویر را همزمان به چهار گوشه  از سیاره در هر زبان و گویش به ترتیب منطقه  ارسال میکنند . این مسئله به جنبه دینی نظم نوین جهانی مربوط می شود و فریب و اغوا در مقیاس وسیع است.

 

 

در کتاب پرتوآبی ناسا گفته شده که  سازمان ملل متحد قصد دارد از "بته شادی" بتهوون به عنوان سرود برای معرفی دنیای جدید استفاده کند.

این مرحله از طریق "ارتباطات دو طرفه الکترونیک Telepathic انجام میشود."  که خداوند آنها ،  آنها را از طریق تله پاتی آگاه میکند .البته  با استفاده از امواج رادیویی فرکانس پایین

 

مرحله آخر دارای سه بخش است:

1.            تسلط به بشریت از طریق  تهاجم بیگانه ( یعنی پیروزی بیگانگان یا شاید اجنه بر زمین)

2.            تمسخر مسیحیان

3.            کنترل همه ی ادوات برقی هوشمند از قبیل سلاح ها و لوازم خانگی و شخصی و .. ( همانند فیلم مردان ایکس)

در آخر اینکه هرچه بیشتر از پیش نیاز است که مسلمانان و مسیحیان دنیا  بیدارتر و متحد تر باشند تا از این قبیل فتنه ها و پروژه ها آسیب نبینند و برا ظهور منجی به حق عالم بشریت امام زمان حضرت مهدی موعود عج آماده بشوند . ان شاالله

 

نظم جدید جهانی بر اساس موناست  :

کتاب این نظریه را توضیح می دهد. در سخنرانی سال 1994، موناست دقیقا چه اتفاقی می افتد

همه مردم باید به سوی لوسیفر با یک شروع مراسم برای ورود به نظم نوین جهانی احضار شوند. به شرح زیر طبقه بندی می شوند:

1.            کودکان مسیحی برای قربانی های انسانی یا بردگان جنسی نگهداری خواهند شد.

2.            زندانیانی که در آزمایش های پزشکی مورد استفاده قرار می گیرند.

3.            زندانیانی که به عنوان بانک های زنده بدن زندگی می کنند.

4.            کارگران سالم در اردوگاه های کار اجباری.

5.            زندانیان نامعلوم در مرکز بازآموزی بین المللی و یادگیری برای تظاهرات نظم نوین جهانی.

6.            مرکز اعدام بین المللی

آیا تا بحال از این پروژه استفاده ای هم شده است ؟ پس حتما در ادامه این کلیپ را هم ببینید

منابع :

www.bibliotecapleyades.net/sociopolitica/esp_sociopol_bluebeam01.htm

www.rationalwiki.org/wiki/Project_Blue_Beam

www.en.wikipedia.org/wiki/Serge_Monast